Posezení u ohně

Sobota 13. 06. 2020

začátek v 16:00

Buřty s sebou + místní hostinec funguje

Oznámení spolku

Milí spoluobčané,

koronavirová epidemie našemu spolku překazila spoustu akcí. Mimo jiné i Dětský den, což nás velmi mrzí. Rádi bychom vám to alespoň částečně vynahradili.

Srdečně vás tedy zveme na letní táborák, který si uděláme v sobotu 13. 6. 2020 před OÚ od 16:00.

Občerstvení možno zakoupit v místním pohostinství, popř. špekáčky s sebou. Při vytrvalém dešti se akce ruší.

Děti a vás pak zveme v sobotu 4. 7. 2020 na celodenní výlet do zábavního parku Mirakulum

Odjezd: 4. 7. 2020 v 7:00 od obchodu (přijďte raději o něco dříve)

S sebou: sportovní oblečení a obuv, plavky, popř. něco na převlečení (vodní atrakce), stravovat se možno místně v bezpočtu bufetů a restaurací popřípadě si vyřešíte svou svačinou, předpokládaný návrat ve 20:00.

Cena dopravy: doprava autobusem je všem hrazena spolkem

Cena celodenního vstupného: dětem s trvalým pobytem ve Smolných Pecích je hrazeno spolkem, ostatní účastníci si hradí sami ve výši 200 Kč / os.

Toto vstupné bude zakoupeno hromadně.

Kapacita zájezdu je omezena počtem sedadel autobusu. Upřednostněni jsou občané Smolných Pecí.

Závaznou přihlášku prosím sdělte:

paní Kamile Nikrmajerové - tel: 774 064 323 a to nejpozději do 20. 6. 2020

Při nepřízni počasí (předpověď vytrvalého deště) se jako náhradní destinace volí Techmania science centrum v Plzni za obdobných podmínek.

Děkujeme obci Smolné Pece za sponzoring.